E-mail

info@zsmont.sk

Adresa

Priemyselná 1455 08501 Bardejov

Naše služby

Naše hlavné činnosti a služby

ZS MONT s.r.o. sa na slovenskom trhu profiluje ako dodávateľ stavieb na kľúč s vysokou mierou kvality a spoľahlivosti. Dokonale poznáme slovenský trh a preto sme pripravený pohotovo reagovať na požiadavky investorov a developérskych spoločností. Čo to v praxi to znamená, že sme schopní efektívne poskytovať klientom ucelený komplex služieb súvisiacich s požadovanou výstavbou.

Spojením kvality, odbornosti a kvalifikácii svojich zamestnancov sme si vybudovali pevnú pozíciu na stavebnom trhu.

STRECHY / KROVY

STRECHY / KROVY

Pri realizácii novej strechy, alebo jej rekonštrukcii, je dobré sa poradiť s odborníkmi a prenechať prácu kvalifikovanej stavebnej firme s dlhoročnými skúsenosťami.

KLAMPIARSKÁ VÝROBA

KLAMPIARSKÁ VÝROBA

Naša firma sa zaoberá klampiarskymi prácami a predajom klampiarskych produktov. Ponúkame dodávku a montáž všetkých druhov klampiarskych prvkov.

VZDUCHOTECHNIKA

VZDUCHOTECHNIKA

Naša firma sa zaoberá výrobou vlastných produktov, ako sú vzduchotechnické potrubia, ktoré slúžia na distribúciu vzduchu a ich komponenty.

ODVETRÁVANÉ FASÁDY

ODVETRÁVANÉ FASÁDY

Odvetrané fasády predstavujú najvhodnejšie riešenie pre fasády, nakoľko umožňujú spĺňať architektonické a technické požiadavky v každom klimatickom prostredí.

KOMÍNOVÉ SYSTÉMY

KOMÍNOVÉ SYSTÉMY

Naša spoločnosť vyrába a montuje komíny a komínové systémy na odvod spalín od spotrebičov. Naše dlhoročné skúsenosti Vám zaručia iba tie najlepšie riešenia.

TERASOVÉ PODLAHY

TERASOVÉ PODLAHY

Každá terasa vyžaduje podlahu, ktorá je odolná proti nepriaznivým vplyvom počasia a musí spĺňať taktiež požiadavky moderného dizajnu.